Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СПОСЕ НАШИ ПАЛЬНИКИ https://santeh-ua.prom.ua/g18830398-payalniki-dlya-ppr
Паяльник для пластикових труб Krakow. Призначений для паяння від 20 до 32 діаметра. Простий і надійний інструмент, незамінний у важкодоступних місцях, оскільки має невелику вагу та розмір. Чудово підходить для виконання побутових завдань, не вимагає додаткового досвіду, рекомендується як новачкам, так і професіоналам.
Цю модель комплектуємо ножицями в подарунок!
ГАРАНТІЯ 12 МЕСЯЦЕВ!!!
Потужність 1500 Вт
комплектація:
- паяльник
- насадки з тефлоновим покриттям 20,25,32
- ножиці для труб із захопленням від 16-40
- ключ для насадок
- підставка для паяльника
- валіза
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Наявність | в наявності |
| Тип зварювання пластикових труб | поліпропілен |
- Ціна: 946 ₴


