
влевовправо
Паяльник для пластикових труб 20-25-32 + ножиці!
- Готово до відправки
- Код: 110236
565 ₴
+380 (50) 873-24-44
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВСІ НАШИ ПАЛЬНИКИ https://santeh-ua.prom.ua/g18830398-payalniki-dlya-ppr
Паяльник для пластикових труб,одіаметра 20,25,32.Простій і надійний інструмент, незамінний у важкодоступних місцях, оскільки має невелику вагу та розмір.Відмінно підходить для виконання побутових завдань, не вимагає додаткового досвіду, рекомендується як новачкам так і професіоналам.
Потужність 800 Вт
комплектація:
- паяльник
- насадки 20,25,32
- ключ для насадок
-2 болти для насадок
- підставка для паяльника
- валіза
- інструкція
Ножиці в подарунок!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santeh |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип зварювання пластикових труб | поліпропілен |
- Ціна: 565 ₴
