Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатори біметалеві Bitherm — це надійні та якісні радіатори, що поєднують у собі надійність сталі та високе тепловіддання алюмінію. Це оптимальний продукт для міської квартири з відкритою системою опалення (центральне опалення). Цей радіатор може стабільно працювати в умовах чималих перепадів температур і тиску.
Біметалевий радіатор Bitherm — це чудове поєднання ціни та якості!
- Технічні характеристики радіатора:
- Модель — BITHERM 500х100
- Тип — секційний біметалевий радіатор опалення
- Матеріал — сталь, алюмінієвий сплав
- Потужність секції — 150 Вт (у разі Δt=70°C)
- Міжосьова відстань секції — 500 мм
- Висота секції — 563 мм
- Глибина секції — 100 мм
- Ширина секції — 80 мм
- Об'єм секції — 0,35 літра
- Вага секціі - 1,75кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitherm |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 27 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 0.25 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 120 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 563 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
- Ціна: 268 ₴/секція
