
Циркуляційний насос для систем опалення DAB VA 55/180
- В наявності
- Код: 0583
3 751 ₴
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
Тришвидкісний циркуляційний насос DAB VA 55/180 призначений для систем опалення та кондиціонування, так само може використовуватися для перекачування охолоджувальних рідин, для систем теплої підлоги.
Може працювати в тришвидкісному режимі, швидкості перемикаються вручну перемиканням важеля на клемній коробці. Насос працює практично безшумно, завдяки захисній оболонці ротора насоса.
Підшипники ротора в насосі змащуються перекачуваною рідиною. Корпус насоса: чавун Робоче колесо: технополімер Вал мотора: неіржавка сталь Пробка для випуску повітря: латунь Ущільнювальне кільце: синтетичний каучук Кожух мотора: алюмінієвий сплав Кожух статора: неіржавка сталь.
Переваги: Довгий термін експлуатації. Надійна, перевірена часом конструкція насоса та якісні матеріали Гнучкість параметрів. Насос легко налаштувати під потреби системи, завдяки можливості перемикання швидкості обертання двигуна Простий і швидкий монтаж. Для монтажу використовуються швидкорознімні з'єднання Встановлення в будь-якому місці. Можна монтувати як на підіймальну, так і на зворотну лінію трубопроводу завдяки тому, що насос може працювати з температурою рідини +110 °C
Властивості
Бренд DAB Вага, кг 2.6
Гарантія 12 місяців
Діаметр під'єднання 1"
Мін. температура рідини, °С -10
Макс. температура рідини, °С 110
Максимальна продуктивність, м3/год 4.2
Максимальний напір, м 5.4
Матеріал корпусу чавун
Монтажна довжина, мм 180
Напруга мережі, В 230
Робочий тиск, бари 10
Підведена потужність за швидкості 3 (Вт) — 70
Підведена потужність за швидкості 2 (Вт) — 58
Підведена потужність за швидкості 1 (Вт) — 36
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DAB |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 5.4 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
- Ціна: 3 751 ₴