Насосна станція для підвищення тиску DELTA PKSM 60 призначена для підвищення тиску води як в централізованих системах водопостачання, так і індивідуальних (колодязі, резервуари з водою)
Насосна станція для підвищення тиску DELTA PKSM 60 укомплектована багатофункціональною автоматикою, розширювальним баком на 2л. вбудоване реле протоки дає можливість використання цієї станції підвищення тиску в автоматичному режимі, без контролю людини. Станція автоматично вмикається та вимикається під час відкриття та закриття вентиля подачі води. Також станція оснащена захистом від сухого ходу, що оберігає станцію від перегріву у разі відключення води.
Не мало важлива особливість насосної станції полягає в тому, що вона може закачати воду, яка перебуває нижче рівня станції до 4,5 м. Єдина умова, що станція повинна бути заповнена водою, щоб вода не йшла з системи застосовується клапан зворотного ходу.
Корпус насоса-чавун
Діаметр роз'єму з'єднання-1"
Механізм насоса- вихровий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 35 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм гідробака | 2 л |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Підвищення тиску | Так |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 28.5 мм |
| Ширина | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 370 |
- Ціна: 2 093 ₴




