Свердловинний насос DELTA 4SKM-100 - призначений для подавання чистої води з свердловин, колодязів і відкритих вод. Можна використовувати насоси цієї серії в системах автономного водопостачання будинків, поліва, дач і малих ферм. Завдяки простоті конструкції, ремонтопридатності, при невеликій вартості відмінно зарекомендували себе на ринку України.
ПЕРЕВАГИ:
Безшумність у роботі;
Здатність підняти воду на висоту 54 метрів;
Діаметр насоса 100 мм;
Є сертифікати якості європейського зразка;
Крильчтака з латуні;
Мідна обмотка, потужний двигун з термозахистом;
Вал з нержавіючої сталі AISI 304;
Обладнаний кабелем завдовжки 12 метрів;
Простий монтаж
Пусковий конденсатор (захист від перегріву) і теплове реле вбудовані в насос;
Корпус і деталі насосу виготовляються з нержавіючої сталі;
Скорочена технічна характеристика:
- Максимальна потужність: 750 W
- Напруження в мережі: 220 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальна продуктивність: 45 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 12 kg
- Діаметр насоса: 100 mm
- Діаметр вихідних патрубок: 1″
- Кількість крильчаток: 1 (латуна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 25 м |
| Максимальна пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.4 куб.м/год |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Перекачувані середи | Морська вода, Технічна вода, Чиста вода, Живильна вода, Хімічно нейтральні речовини, Вода з домішками |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 3 640 ₴


