
Циркуляційний насос для систем опалення VODOMET VM 25/40/130
- В наявності
- Код: 2121
1 069 ₴
+380 (50) 873-24-44
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос VODOMET VM 25/40/130 призначено для систем опалення і кондиціювання, так само можна використовувати для перекачування охолоджуючої рідини для теплої підлоги.
Кабель у комплекті!
Монтажні гайки не йдуть у комплектації!
- Корпус — чугун
- Корпус двигуна — алюміній
- Захисні шкірки ротора і шкірки статора з нержавіючої сталі
- Обмотка статора - мідь
- Робоче колесо — пластиковий композит
- Зносний керамічний вал був на твердому керамічному підшипнику.
| ОСНОВНІ АТРИБУТИ | |
|---|---|
| Країна виробників | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | циркуляційний |
| Способ установки насоса | Поверхня |
| Максимальна напори | 4.0(м) |
| Пропускна здатність | 3.5(куб. м/час) |
| Потребується потужність | 70.0(Вт) |
| Напруження мережі | 220~240 B |
| Частота | 50.0(Гц) |
| Кількість швидкостей | 3.0 |
| Підвищення тиску | Да |
| Якість води | Чиста |
| Максимальна температура робочої рідини | 110.0(град.) |
| Вага | 2.7(кг) |
| Гарантійний термін | 24(мес) |
| Стан | Новий |
| КОНСТРУКТИВНІ ОСОБІНОСТІ | |
| Матеріал для корпусу | Чугун |
| СЕДНЕННЯ | |
| діаметр з’ єднання | 25 мм |
ПЕРЕВАГИ:
- надійність;
- безшумна робота;
- низька ціна;
- стандартні монтажні розміри (взаємозамінність із насосами інших виробників);
- регульована швидкість обертання (три положення);
- економічність (низьке споживання електроенергії);
- перевірені та міцні конструкційні матеріали (нержавіюча сталь, чавун).
У нашому інтернет-магазині можна купити циркуляційні насоси різної потужності та інших розмірів. Телефонуйте, наші менеджери з радістю проконсультують.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VODOMET |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 3 кг |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Споживана потужність (W) | 70 кВт |
| Тип ротора | Мокрий |
- Ціна: 1 069 ₴