
влевовправо
Циркуляційний насос для систем опалення GFS 25/6/180 +гайки!
- Готово до відправки
- Код: 21244
1 480 ₴
+380 (50) 873-24-44
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Grundfos 25-60 призначений для систем опалення і кондиціювання, завдяки використанню високоякісних матеріалів та скурпулезной збірці насос практично безшумний і довговічний. У комплектацію насоса входять монтажні гайки.
Максимальний напір 6,1 м
Продуктивність 0,5-3,3 куб. м/год
Робоча температура від -10°C до + 110°C
Максимальний тиск 10атм.
Тип ротора – мокрий
Монтажне відстань 180мм
Монтажні гайки внутрішній діаметр 1 дюйм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | H. World |
| Вага | 3 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |
- Ціна: 1 480 ₴

