
Циркуляційний насос для систем опалення Grundfos UPS 25-40-130
- В наявності
- Код: 21255
1 287 ₴
+380 (50) 873-24-44
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Gfs - це якісний і надійний насос, який призначений для перекачування рідин в системах опалення, кондиціювання, гарячого водопостачання та в системах "тепла підлога".
У КОМПЛЕКТАЦІЮ ВХОДЯТЬ МОНТАЖНІ ГАЙКИ!!
Може встановлюватись як у газовий котел, так і окремо монтуватись у трубах.
-Напір - до 4 м;
-Температура циркульованої рідини - від 2 до 110 ° C;
-матеріал корпусу насоса - чавун;
-Матеріал робочого колеса - нержавіюча сталь.
-Довжина монтажна - 130 мм;
-Робочий тиск - до 10 бар;
-Потужність - 35 Вт;
-Напруга - 1x200 - 240V;
-Ступінь захисту (IEC 34-5) - IP42;
-Клас ізоляції (IEC 85) - F;
-Кількість швидкостей обертання - 3.
Монтажні гайки внутрішній діаметр 1 дюйм (ідуть у комплекті)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Вага | 3 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
- Ціна: 1 287 ₴