
Насос циркуляційний Gfs 32-80-180
- Готово до відправки
- Код: 21259
3 216 ₴
+380 (50) 873-24-44
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Grundfos-це якісний і надійний насос, який призначений для перекачування рідин в системах опалення, кондиціювання, гарячого водопостачання та в системах "тепла підлога".
Може встановлюватись як у газовий котел, так і окремо монтуватись у трубах.
Натиск, м -8;
Температура рідини, що циркулюється - від 2 до 110 °C;
Матеріал корпусу насоса - чавун;
Матеріал робочого колеса - композит;
Монтажний розмір мм - 180;
Робочий тиск, бар - 10; Продуктивність, м3/рік - 7,5
Напруга, 1x220 240;
Захист (IEC 34-5) IP42;
Ізоляція (IEC 85) F;
Кількість швидкостей обертання 3.
Монтажні гайки внутрішній діаметр 1 1/4 йдуть в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Вага | 4.6 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 11 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
- Ціна: 3 216 ₴