
Циркуляційний насос для систем опалення Wilo 25-60 180
- Готово до відправки
- Код: 21231
1 658 ₴
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
Циркуляційний насос Wilo 25-60 180 служить для циркуляції води в системах гарячого водопостачання,кондиціювання, а також у системі тепла підлога.
МОНТАЖНІ ГАЙКИ У КОМПЛЕКТІ!
Це компактний насос для опалення, який працює майже безшумно, та економно споживає електроенергію.
Завдяки використанню високоякісних матеріалів при виготовленні Wilo 25-60 180 має високу корозійну стійкість. Насос простий при електричному підключенні, має високу економічність та тривалий термін служби.
-
Номінальний натиск: 6м
Номінальна продуктивність: 2,5 м3/год
Номінальна споживана потужність: 85Вт
Монтажна довжина: 180мм
Максимальна температура рідини, що перекачується: +110оС
Максимальний робочий тиск: 10 атм
Корпус насоса: чавун
Вал двигуна: кераміка
Робоче колесо: технополімер
Механічне ущільнення: кераміка/графіт
Тип двигуна: асинхронний, тришвидкісний, безшумний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
- Ціна: 1 658 ₴