Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві панельні радіатори Terra Teknik виготовляються з корозійностійкої сталі з підвищеною корозійною стійкістю.
-TerraTeknik – перші батареї опалення, які мають подвійне фарбування за допомогою анафорезу, що значно подовжує термін служби зовнішніх площин опалювального радіатора.
-Для збільшення тепловіддачі радіаторів з тильної сторони панелі приварені П-образні ребра-виступи, покликані посилити конвекцію повітря.
Спільне виробництво Україна Туреччина .
-Дана модель має відмінне співвідношення ціни та якості
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra teknik |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 2.57 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1093 Вт |
| Тип радіатора | 11 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Підключення теплоносія | 1 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.1 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кронштейн | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Туреччина |
- Ціна: 2 986 ₴
