Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві панельні радіатори Sanica — це досить популярний в Україні продукт турецького виробника.Популярен своїм співвідношенням ціни та якості! Широкий вибір розмірів і теплової потужності.
Турецькі радіатори Sanica використовуються для обігріву приміщень як із центральною системою опалення, так і автономною. Високі технології виробництва та якісні матеріали забезпечують високе тепловіддання та максимально довгий термін експлуатації.
Сталеві панельні радіатори Sanica відповідають усім європейським і світовим сертифікатам якості продукції.
Радіатори Sanica, є панельним опалювальним приладом із бічним під'єднанням.
Радіатори Sanica мають привабливий дизайн і класичну конструкцію, що має дві панелі, що гріють.
Гарантія на радіатори 12 років!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanica |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 24.08 кг |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 4.76 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1752 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кронштейн | Так |
- Ціна: 4 186 ₴
