Увага! Даний радіатор продається лише комплектом з 10 секцій!
Радіатори Marek – це надійні і якісні радіатори, які поєднують в собі надійність сталі і високу тепловіддачу алюмінію. Це найбільш оптимальний продукт для міської квартири з відкритою системою опалення (центральне опалення).
Відмінною рисою радіаторів Titan, є більший діаметр межколлекторной трубки, за рахунок чого збільшується тепловіддача кожної секції радіатора.
Матеріал виготовлення:
- Біметал: сталевий корпус забезпечує стабільну роботу при високому тиску і агресивному середовищі, а також виключає контакт теплоносія з алюмінієм. Така конструкція є найбільш надійною для центральної системи опалення і має довгий термін служби.
- Алюміній високої якості, сплав на основі PN-EN 1706: 2011.
- Радіатор має подвійне лакофарбове покриття, яке не втрачає своїх властивостей з роками і залишається білосніжним: грунтовка і фарба (епоксидний порошок білого кольору серії RAL 9010)
- Якісна надійна скручування радіаторів. З'єднувальні ніпелі з вуглецевої сталі. Міжсекційні прокладки з матеріалу Tesnit.
Радіатори відповідають вимогам стандартів: EN 442-1: 1995 + A1 / 2003; EN 4422: 1996 + A1 / 2000 + A2 / 2003.
Технічні характеристики однієї секції:
- Висота - 300 мм
- Ширина - 80 мм
- Глибина - 96 мм
- Міжосьова відстань -
- Діаметр підключення 1 дюйм
- Вага - 0.81 кг
- Ємність секції - 0,13 л
- Тепловіддача секції dla Δt=64,5°C - 95 Вт
- Робочий тиск - 18 Bar
- Максимальний тиск - 50 Bar
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marek |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.81 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 18 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 0.13 л |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 95 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
- Ціна: 387 ₴/секція
