Увага! Даний радіатор продається лише комплектом з 10 секцій!
Радіатори біметалеві Bitherm – це надійні і якісні радіатори, які поєднують в собі надійність сталі і високу тепловіддачу алюмінію. Це найбільш оптимальний продукт для міської квартири з відкритою системою опалення (центральне опалення). Даний радіатор здатний стабільно працювати в умовах значних перепадів температур і тиску.
Біметалічний радіатор Bitherm - це відмінне поєднання ціни та якості!
Технічні характеристики радіатора:
Модель - BITHERM 500х80
Тип - секційний біметалічний радіатор опалення
Матеріал - сталь, алюмінієвий сплав
Потужність секції - 120 Вт (при T=70°C)
Міжосьова відстань секції - 500 мм
Висота секції - 563 мм
Глибина секції - 80 мм
Ширина секції 70 мм
Обсяг секції - 0,25 літра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitherm |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.55 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 27 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 0.25 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 120 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 563 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
- Ціна: 305 ₴/секція
