
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тришвидкісний циркуляційний насос Lukon 25-60-130 призначений для систем опалення та кондиціонування, так само може використовуватися для перекачування охолоджувальних рідин, для систем теплої підлоги.
Насос для опалення Lukon— на сьогодні оптимальний варіант ціни та якості. Попри те, що фірма Lukon існує лише 5 років, вся продукція зарекомендувала себе тільки з найкращого боку, і набирає дедалі більшої популярності, Багато монтажних організацій і невеликі приватні фірми віддають перевагу ТМ Lukon.
Монтажні гайки до комплекту не входять!
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Lukon |
| Вид насоса | циркуляційний |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6.0(м) |
| Пропускна здатність | 3.5 (куб. м/год) |
| Споживана потужність | 1 швидкість — 46.0 (Вт), 2 швидкостість — 67.0 (Вт) — 3 швидкість — 93,0 (Вт.) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50.0(Гц) |
| Кількість швидкостей | 3.0 |
| Підвищення тиску | Да |
| Якість води | Чиста |
| Максимальна температура робочої рідини | 110.0(град.) |
| Вага | 2.6(кг) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Стан |
Нове |
| КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ | |
|---|---|
| Матеріал корпусу |
Чавун |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lukon |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3 кг |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Споживана потужність (W) | 45 кВт |
| Тип ротора | Мокрий |
- Ціна: 1 015 ₴

