
Насос для підвищення тиску ЄВРОАКВА 1.5 атм
- Готово до відправки
- Код: 21246
2 503 ₴
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
Насос для підвищення тиску ЄВРОАКВА 15-14. призначений для систем водопроводу із низьким тиском. Застосовується як у квартирах багатоповерхових будинків, так і у приватних будинках. Найчастіше в централізованій системі водопроводу дуже низький тиск, для коректної роботи побутових приладів (газова колонка, пральна машина, посудомийна машина, фільтри тонкого очищення) за допомогою насоса для підвищення тиску можна легко усунути цю проблему! Також такі насоси застосовуються для подачі води під тиском з ємності для тих же побутових приладів.
Завдяки автоматиці ( реле протоки ) насос повністю автономен, і не потребує постійного контролю. Основне завдання реле протоки відключати та вмикати насос під час відкриття та закриття потоку води.
Насос для підвищення тиску води укомплектований розбірними з'єднаннями діаметра 1/2 дюйма, що дає можливість легкого монтажу та демонтажу для обслуговування насоса. Рекомендується встановити фільтр грубої очистки перед насосом, це продовжить термін служби насоса. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та скрупульозному складанню насос практично безшумний та довговічний.
Перед тим як купити насос для підвищення тиску, рекомендуємо зв'язатися з нашим менеджером для отримання кваліфікованої консультації та підбору відповідного насоса.
Характеристики:
· Максимальний напір 14 м
· Продуктивність 25 літрів\хв
· Тип ротора - сухий
· Крильчатка латунь
· Споживана потужність 120Ват
· Монтажні гайки 1\2 дюйми
· Обмотка мідь
· Встановлення насоса горизонтальна/вертикальна
· Матеріал корпусу латунь, нержавіюча сталь
· Напруга в мережі 220~240 Вт
· Гарантія 36 місяців
Комплектація:
· Насос
· Монтажне розбірне з'єднання 1шт
· Реле протоки
· Ущільнювальні гумові прокладки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 65 град. |
| Максимальний напір | 15 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Сухий |
- Ціна: 2 503 ₴