
Насос для підвищення тиску води Alba 20-120
- В наявності
- Код: 21668
3 751 ₴
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
Насос для підвищення тиску Alba призначений для систем водопроводу з низьким тиском. Застосовується як у квартирах багатоповерхових будинків, так і у приватних будинках. Найчастіше в централізованій системі водопроводу дуже низький тиск, для коректної роботи побутових приладів (газова колонка, пральна машина, посудомийна машина, фільтри тонкого очищення) за допомогою насоса для підвищення тиску можна легко усунути цю проблему! Також такі насоси застосовуються для подачі води під тиском з ємності для тих же побутових приладів.
Насос для підвищення тиску води укомплектований розбірними з'єднаннями діаметра 1/2 дюйма, що дає можливість легкого монтажу та демонтажу для обслуговування насоса. Рекомендується встановити фільтр грубої очистки перед насосом, це продовжить термін служби насоса. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та скрупульозному складанню насос практично безшумний та довговічний.
Перед тим як купити насос для підвищення тиску, рекомендуємо зв'язатися з нашим менеджером для отримання кваліфікованої консультації та підбору відповідного насоса.
Характеристики:
· Максимальний напір 12 м
· Продуктивність 60 л / хв
· Тип ротора – мокрий
· Крильчатка латунь
· Споживана потужність 245 Ват
· Монтажні гайки 1\2 дюйма
· Обмотка мідь
· Установка насоса горизонтальна/вертикальна
· Матеріал корпусу латунь, нержавіюча сталь
· Напруга в мережі 220~240 Вт
· Гарантія 36 місяців
Комплектація:
· Насос
· Монтажне розбірне з'єднання 1шт
· Ущільнювальні гумові прокладки
· Інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 12 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 3 751 ₴