Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Даний радіатор продається лише комплектом з 10 секцій!
Радіатори біметалічні Bitherm – це надійні та якісні радіатори, що поєднують у собі надійність сталі та високу тепловіддачу алюмінію. Це найбільш оптимальний продукт для міської квартири із відкритою системою опалення (центральне опалення). Даний радіатор здатний стабільно працювати за умов значних перепадів температур та тиску.
Біметалічний радіатор Bitherm - це відмінне поєднання ціни та якості!
Технічні характеристики радіатора:
- Модель - BITHERM 500х100
- Тип - секційний біметалічний радіатор опалення
- Матеріал – сталь, алюмінієвий сплав
- Потужність секції - 130 Вт (при Δt=70°C)
- Міжосьова відстань секції - 500 мм
- Висота секції – 563 мм.
- Глибина секції – 100 мм
- Ширина секції – 80 мм
- Об'єм секції - 0,27 літра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitherm |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 27 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 0.27 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 130 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 563 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
- Ціна: 328 ₴/секція
