
Насос циркуляційний Gfs 25-80-180
- Готово до відправки
- Код: 21258
3 102 ₴
- +380 (63) 871-24-44
- +380 (97) 171-24-44
Насос Grundfos UPS 25-80 180 являє собою трьохшвидкісний циркуляційний насос. Він призначається для роботи в опалювальних системах, які володіють стабільним обсягом прокачування.
МОНТАЖНІ ГАЙКИ ЙДУТЬ В КОМПЛЕКТІ!!!!
Може встановлюватися як в газовий котел, так і окремо монтуватися в трубах.
Ця модель насоса має потужний електродвигун з мокрим ротором з двома кільцями для ущільнення без сальникових ущільнювачів. Підшипники змащуються за рахунок обертання за допомогою рідини, що перекачується.
Виготовлення з високоякісних матеріалів: керамічний вал та радіальні підшипники, корпус насоса з чавуну, графітовий упорний підшипник, робоче колесо виготовлено з термостійкого композитного матеріалу, що збільшує стійкість до корозії.
- Корпус насосной части: чугун;;
- Вал двигателя: керамика;
- Рабочее колесо: технополимер;
- Гильза: нержавеющая сталь;
- Подшипник: керамика/графит;
- Діаметр гайок: 1"
- Довжина бази: 180мм;
- Колір: бордовий;
- Вага: 4,4,кг.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Двигун: асинхронний, безшумний;
- Режими :3
- Напруга: 220-240 В (одна фаза);
- Напір: 8м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.4 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
- Ціна: 3 102 ₴